![](https://macedonian-cultural-society-of-austria.at/wp-content/uploads/2019/12/Χριστουγεννιάτικη-Συνάντηση-724x1024.jpg)
Ο Διαπολιτιστικός Σύλλογος ¨Μακεδονία¨ Αυστρίας διοργανώνει την Κυριακή 08 Δεκεμβρίου 2019 στις 17:00 στο Gelateria Castelletto ( Rotenturmstraße 24, 1010 Wien) χριστουγεννιάτικη συνάντηση , με παραδοσιακό αυστριακό Glühwein και Punsch. Θα είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς να καλωσορίσουμε στην εκδήλωσή μας και όλους τους νεοαφιχθέντες στην Βιέννη , που δεν έχουμε ακόμη γνωρίσει. Θα χαρούμε πολύ να μας τιμήσετε με την παρουσία σας.
![](https://macedonian-cultural-society-of-austria.at/wp-content/uploads/2019/12/Χριστουγεννιάτικη-Συνάντηση-724x1024.jpg)